Przeskocz do treści

Na Wawelu…

Kwiecień 13, 2010

…w otoczeniu naprawdę wielkich Polaków? Dlaczego? Jakie uzasadnienie dla takiej decyzji? Dlaczego wyłączono możliwość komentowania tego faktu w Interii?
Czym się zasłużył? Ludzie, dlaczego znowu tworzy się mit!!!

Reklamy
One Comment leave one →
  1. SemperSolus permalink
    Kwiecień 15, 2010 9:00 am

    Kosa – zerknij tutaj: http://www.tvn24.pl/0,1652247,0,1,brzezinski-proponuje-grob-ofiar-katynia-na-wawelu,wiadomosc.html – wg mnie bardzo rozsądne rozwiązanie.

    W tym momencie wydaje mi się, że nie nam oceniać, tych którzy odeszli – oni nie mają już możliwości zabrania głosu (osobiście nie sądzę aby skromna zazwyczaj Pierwsza Dama chciała by być pochowana na Wawelu) – ich oceni historia i nasi następcy. My oceniać możemy, co najwyżej żyjących. Będzie ku temu okazja w najbliższych wyborach… Jeżeli zaś chodzi o postępowanie hierarchii kościelnej to… po raz kolejny udowodniła ona, że w Polsce odległość pomiędzy ludźmi, a „przedstawicielami” Boga jest olbrzymia.

    Wiem, na siłę szukam konsensusu, jednak sądzę, że to właśnie kompromisy są w tej chwili dla Polski najważniejsze. Czasem trudne i niewątpliwe nie spełniające 100% oczekiwań żadnej ze stron ale tylko porozumienie społeczne wypracowane na podstawie jakichś sensownych rozwiązań może wreszcie zapewnić temu państwu wymagany spokój.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: